NLP Practitioner Sertifikasyon Eğitimi

Plena Human Bütünsel İnsan Gelişim Akademisi
2021-03-13
NLP Practitioner Sertifikasyon Eğitimi


Online NLP Eğitimimiz için www.plenahuman.com sitemizi ziyaret edebilir, programa kayıt yaptırarak istediğiniz yerden istediğiniz zaman eğitime başlayabilirsiniz.

Sadece birkaç dakika içinde hem kendinizin hem de diğer kişilerin değiştirmek istediği özelliklerini değiştirebilmenin değeri sizce ne olurdu? Kişiler herhangi bir şeyi öğrenmeye zihinlerini kullanmayı öğrenmekten daha çok vakit ayırırlar. Oysa zihin onu kontrol edemeyenlere düşman gibi davranır. NLP ile kişilerin öznel deneyimlerini anlamaya çalışmak ve istedikleri değişimi gerçekleştirmeleri konusunda danışmanlık yapmanın sizce değeri nedir?

NLP Nedir?

NLP Kurucusu John Grinder a göre Tanrının bir lütfudur. NLP kişilerin öznel deneyimlerine cevap vererek anlama ve değiştirme sanatıdır. NLP Beynimizi çalıştırarak zihnimizi kullanmayı öğrenmek ve duygu, düşünce ve davranışlarımızı yeniden düzenleyerek yaşamımızı değiştirerek geliştirecek sonuçları almamızı sağlayan bir iletişim ve yaşam sanatıdır.

NLP PRACTITIONER Eğitiminin İçeriği

NLP Nedir?

NLP Varsayımları

Zihnin Yapısı-Bilinç ve Bilinçdışı

Temsil Sistemleri

 

Meta Model ve Milton Model

Smart Hedefler

Alt-Modaliteler

Çapalama Tekniği

Kişisel Geçmişin Değiştirilmesi

İç ve Dış Gözlem

Mantıksal Aşamalar

Walt Disney Modeli

Çerçeveleme ve Yeniden Çerçeveleme

Stratejiler

Swish Modeli

Eğitim Süresi: 40 Saat

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz:

Tel: (224)2434314

info@akademiplena.com

Eğitim Yorumları

 • Hipnoterapi Özlem K.

  Seni o kadar çok anıyorum ki. Öğrettiğin her şey için minnettarım İnci.

 • Hipnoterapi-Elif Ermek

  İnci Hanım bana gösterdiğiniz ilgi ve sabırdan dolayı teşekkür ederim. Sağlık ve başarılarınızın devamını diliyorum. Şimdi sayenizde hayata daha olumlu bakıyorum.

  Elif Ermek

 • Hipnoterapi

  Sizin sayenizde zayıflıyorum. Her şey için teşekkür ederim İnci Hanım.

  Yağmur Ç.

 • Hipnoterapi

  Öğrettiğiniz her şey için teşekkürler İnci Hanım.

  Irmak Güçlü

 • Melike Düzkantar

  Sadece konuşma değil kaliteli bir hayat geçirmek için çok değerli bir eğitimdi.. Özlem ve İnci AKTAŞ a teşekkürler..

 • SELİN GÜLAY - HİPNOTERAPİ ve KOÇLUK SEANSI

  İnci hn., öncelikle sizin gibi birini tanıdığım içimn çooook mutluyum. 10 yıldır panik atakla mücadele eden biri olarak geldim size. Güler yüzünüz, sevecenliğiniz ve hipnoterapi sayesinde daha ilk seanstan itibaren kendimi muhteşem hissetmeye başladım. Sonu yok diye bildiğim bu yolu sayenizde mutlu sonla bitirdim. Size ne kadar teşekkür etsem azdır. Stresli bir dönemdeyken gayet sakin ve huzurlu bir süreç geçirmemi sağladınız. Hayatıma girdiğiniz için, bana umut ve şifa olduğunuz için teşekkür ederim. Hayatıma inci gibi ışık saçtınız. Artık sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam sürüyorum. Sevgilerle.

 • S.B - NEFES TERAPİSİ

  Sosyal ortamlarda raht değildim. Hep bir çekingenlik, yanlış birşey yapmak, kabul görmemek, yeni insanlarla tanışmakta korku, heyecan gibi sorunlarım vardı. Bu sorunlardan dolayı Hicran Hanım ile nefes terapisi yaptık. Şu an gayet rahat, özgüvenli bir şekilde hayatıma devam ediyorum. Kendilerine, gösterdiği ilgiden dolayı Hicran Hanıma teşekkür ederim. 

 • MEVLAN - HİPNOTERAPİ ve KOÇLUK SEANSI

  Farkındalığımın artması ve içimdeki gerçek gücü keşfetmemdeki emeğiniz için teşekkür ederim Özlem Hanım. Artık biliyorum ki; yaşamımı istediğim gibi inşa edebileceğim. Sevgiler.

 • AFİFE YOLDAŞ - HİPNOTERAPİ ve KOÇLUK SEANSI

  Her şeyim değişti... Hayata daha olumlu, daha iyi bakar oldum. Kendi kendime telkin verebiliyorum. Sizden çok şey öğrendim. Kendimi sevmeyi, hayatı sevmeyi... Teşekkür ederim Özlem Hanım.